Akordy na kytaru? Ano s námi se naučíte vše.

Milujete hru na kytaru? A chcete se ještě něco přiučit nebo jste naprostý začátečník, který potřebuje trochu péče, aby se z něj stal hudebník? Milujete hudbu stejně jako my? A chcete se naučit akordy na kytaru díky kterým budete za hvězdu? S námi to půjde naprosto jednoduše a snadno. Stačí pouze pečlivě cvičit a sami uvidíte jak vám to za pár týdnů půjde naprosto samo. Žádný učený z nebe nespadl a vy budete samozřejmě moc šikovní. Každý jednou začínal, proto nezoufejte pokud se nad něčím pozastavíte a nebudete na to mít zrovna ten pravý den. Akordů je velká spousta, máme jak durové tak molové.

kytara

Nejdříve na začátek je dobré se naučit akordy podle fotek nebo podle videa jak jsou za s sebou, a pravidelně tak cvičit i písničky, které vám zaručeně pomůžou právě s nácvikem pro hraní. S námi budete za nějakou dobu už sami hrát třeba u táboráku a budete se tak moci pochlubit před svými kamarády nebo dokonce i snad před svou rodinou. Nebo snad víte o někom komu by se naše kurzy líbili? Pakliže ano tak ho odkažte k nám a sami uvidíte jak vám bude ještě vděčný. Pokud jste navíc z hudební rodiny tak se nemusíte bát toho, že vám by zrovna hra na kytaru nešla. Pokud tedy chcete začít akordem tak určitě zvolte akord D dur.

kytara

Jsou také i další. Postupně si procvičíte prsty, a i když možná vás od toho budou trošku bolet, tak cvik dělá mistra. Pokud se tedy už rozhodnete pro svou milovanou kytaru, tak si rozhodně zajeďte do specializovaného obchodu s někým kdo tomu také rozumí, a zkuste si sami přímo na vlastní kůži jak vám daná kytara bude vyhovovat. Prodavač vám určitě také poradí s tím, pakliže mu řeknete, že jste úplný začátečník nebo snad jste dříve hráli, ale už jste toho také dost zapomněli. Nebo snad chcete své milované dítě naučit hrát stejně jako to umíte vy, akorát na to prostě nemáte dostatek trpělivosti? Tak s námi to zvládne každý. Nevíte si stále rady a chcete pomoci? Tak se nebojte a obraťte se na nás ještě klidně dnes a spolu už něco vhodného a také vám přímo na míru nabídneme, od toho tu jsme pro vás.