Je libo větší vozidlo?

V běžném denním životě si se svým vozem vystačíte, cesta do zaměstnání a z něj zpět domů, rozvoz dětí do školky, školky nebo na různé zájmové aktivity, udělat větší nákup potravin nebo převézt nějakou tu krabici s věcmi, na to běžný osobní automobil stačí. Někdy vypomůže zahrádka na střeše nebo připojení vleku za auto. Ale pak také může dojít k situaci, kdy ani toto nestačí, nikdo z kamarádů a známých větší vozidlo také nemá a co pak? Všechno má svoje řešení. Není nic jednoduššího, než si prostě půjčit dodávku .
modrý náklaďák.png
Půjčoven je jako hub po dešti, pokud se budete rozhodovat, dejte na recenze a zkušenosti lidí ze svého okolí. Na internetových stránkách prodejny jistě najdete základní popis vozidla s jeho fotografií, případně další technické údaje, ale osobní návštěva bude přeci jen lepší, ono kupovat zajíce v pytli se nemusí vyplatit. A co se týká vozidel, tady to platí obzvlášť, protože bezpečnost je zde na prvním místě. Prvním krokem pak je telefonický kontakt a domluvení schůzky, objednávku můžete učinit také emailem. V půjčovně pak budete mít možnost si vozidlo prohlédnout a v případě dotazů vám bude odborný personál plně k dispozici.
Co budete potřebovat
Od vás se očekává, pokud tedy budete vozidlo řídit, platný občanský a řidičský průkaz, jestliže jste osoba podnikající, bude po vás požadováno předložení živnostenského listu, u osoby právnické pak plná moc.
klíč nad autem.png
Cena a to ostatní
Důležitou věcí je bezesporu cena za pronájem, a také to, co vše je v ní zahrnuto. Součástí této částky by měla být silniční daň a uhrazené povinné ručení. Na vozidle by měla být umístěna dálniční známka. Vozidlo by mělo mít platnou technickou kontrolu a před půjčením by mělo být v dobrém technickém stavu a bez závad. Z vaší kapsy pak půjde úhrada pohonných hmot.