Konečně opravdová originalita

Dnešní doba se vyznačuje touhou po originalitě. Nejen mladí lidé se chtějí nějakým způsobem odlišovat a nemít vše pouze nudně a stroze uniformní. Rádi nosíme například i oblečení, které nikdo nemá a necháváme se rádi oslnit různými výstřelky z oblasti moderní techniky. Některé firmy nabízejí možnost odlišit se také tím, že si u nich vyberete netradiční kryt na svůj mobilní telefon.

selfie

  • Jenže, pak se vám stane, že se v metru nebo v autobuse potkáte s někým, kdo má stejný motiv.
  • A veškeré kouzlo je nenávratně pryč.

Možná vás v tu chvíli napadne, že by bylo naprosto super, pokud byste si mohli vytvořit svůj vlastní návrh a někdo by vám ho zrealizoval.Musím vás potěšit. Vaše myšlenka není vůbec originální. Je to totiž možné. Stačí se spojit s on-line návrhářem, s jehož pomocí si vytvoříte to pravé na váš mobil.

Pár kliknutí a dárek je na cestě

Jako podklad pro kryt se velice hezky hodí něco, co má pro vás nějaký hlubší a osobní význam. Většinou se jedná o nějakého domácího mazlíčka nebo třeba někoho z rodiny. Není problém zakomponovat do obrázku například datum narození někoho blízkého. Vše se vejde.

  • Díky unikátní nejmodernější technologii jsou pružné obaly potištěné nejen na zadní straně, ale i z boků.
  • A rozhodně nečekejte žádné laciné samolepky.
  • Vše je na velice profesionální úrovni!

kryt telefonu
Zaujala vás tato možnost?

  1. Vyberte si tedy typ vašeho mobilu a nahrajte vhodný obrázek z Instagramu, VK.com nebo PC.
  2. Pak stačí přetáhnout obrázek na zvolený typ mobilního telefonu.
  3. Poslední odmáčknutí a je objednáno.

Tato možnost je naprosto úžasná i v případě, že potřebujete narychlo sehnat pro někoho netradiční dárek. Bonboniérou neoslníte, ale tohle bude skutečná PECKA. Svůj dárek můžete mít už dokonce do čtyřiadvaceti hodin.