Možná po Vašem boku vyrůstá druhý Jágr

Kolik malých hokejistů odpadne během tréninků? Buď začnou dělat jiný sport, protože hokej je zas tolik nebere. Nebo přestanou sport dělat vůbec, protože zjistí, že je to řehole!
Ale pokud máte doma malého hokejistu, který trénuje i doma v pokojíku s holí i pukem, potom je naděje, že to s hokejem myslí vážně. Hlavně mu v pokojíku nenechávejte nic skleněného. A okna snad zabedněte dřevěnými deskami. Jeho vášni fakt neporučíte.

hoekj

Tak mu trochu pomozte.
Ale můžete svému hokejovému potomkovi pomoci se zdokonalením techniky bruslení , aby se mohl soustředit jen na hůl, puk a strategii hry. Aby mu jednoduše nedostatky v technice bruslení nepřekážely v dosažení kýžených výsledků.
Je pravdou, že zatím je Váš potomek těžký amatér a ani nevíte, zda by se mohl stát v budoucnu hokejovou posilou některého z týmů. Ale toto rozhodnutí nechte na něm. Nakonec je jasné, po kom tyto sklony má! Však jste také v mládí začínali s hokejem a dodneška si s několika nadšenci ještě rádi zahrajete amatérsky tu skvělou hru na ledě.

Můžete společně trávit čas na ledě.
Je-li Váš potomek skutečně pohlcen hokejem, poskytněte mu prostor k tomu, aby byl ještě lepším bruslařem. Pokud zvládne tréninky navíc, kde se naučí ovládat své nohy s bruslemi na nohou, určitě mu je neodpírejte. Jeho tělo si řekne, kdy už nebude moci. A občasné jednodenní hokejové kempy mu také nebudou na škodu.

hráč

A když se to vezme kolem a kolem, tak Vám taky neuškodí. Vy získáte kondici a zručnost, a Váš potomek se posune o stupeň výš ve zvládání bruslení. A všechno to budete prožívat spolu. Možná ani netušíte, že ve Vaší rodině vyrůstá druhý Jágr. Hokej je dřina a spousta odpírání. A Váš potomek je s takovým způsobem života zatím svolný. Takže možná …
Podporujte svého potomka v tom, co ho skutečně baví a pro co žije. Jednou Vám bude vděčný za to, co jste pro něj všechno obětovali.