Na posteli z masivu se vám bude dobře spát

Na posteli z masivu se vám bude dobře spát


Zdravý a vydatný spánek, to je základ každého dne. Pokud se totiž člověk dosyta nevyspí, není divu, že následný den za moc nestojí. A vzhledem k tomu, že v ložnici, a to především ve své posteli, trávíme nezanedbatelné množství času, měli bychom jejímu výběru věnovat náležitou pozornost.
Důležité je vybrat takovou postel, která bude nejen krásná, ale také po všech stránkách kvalitní, takže nám bude dlouhé roky výborně sloužit. A samozřejmě se nám také bude líbit.

postel z masivu

Většinu lidí zajímá při výběru nábytku do domácnosti jeho cena. Pokud však hledáte nejen tu nejnižší cenu na trhu, ale ten nejlepší poměr ceny a kvality, pak nemůžete jinak, než vsadit na masivní dřevo.

Je pravda, že nábytek z masivního dřeva je dražší, než je například nábytek z dřevotřísky. Nicméně pravda je i to, že když si koupíte i ten nejkvalitnější nábytek z dřevotřísky, tak nikdy nedosáhne ani takové kvality, jakou má nábytek z toho nejlevnějšího masivního dřeva.

Čím to je?
Nábytek z dřevotřísky bude vždy stejný – a proto se vám snadno okouká. Kdežto nábytek z masivu v jeho přírodní, bezbarvým lakem ošetřené podobě, se v průběhu času stále mění – zlátne a letokruhy jsou stále více patrné. Takový nábytek z masivu proto zraje jako víno a je na něj den ode dne lepší pohled.
Pokud se vám nábytek z dřevotřísky nějak poškodí, jeho oprava bude složitá a již nikdy nebude vypadat tak jako dříve. O nábytku ze skutečného dřeva to neplatí – ten opravíte snadno tak, že to nikdo nepozná. Může vám tak sloužit klidně po celý život.

postýlka

A co je nejdůležitější – tak nábytek z masivního dřeva je naprosto zdravotně nezávadný, kdežto z dřevotřísky postupně do okolí unikají výpary z pojících lepidel.
Pokud tedy hledáte skutečnou kvalitu v poměru k příznivé ceně, pak zvolte nábytek z masivu. V případě postele je tou pravou volbou pro vás například 90×200 cm masiv postel.