Pozvánka na hudební festival Hrady CZ

Ochutnali jste už atmosféru letního hudebního festivalu Hrady.CZ? Pokud ještě ne, neváhejte a seznamte se s programem kdy, kde, kdo hraje na festivalu.

Festival jsme si užili s partou na dvakrát. Jednou s přespáním na celý víkend a podruhé jen na sobotu. Jaké jsou výhody a nevýhody?
fanoušci na koncertě

Výhoda je bezesporu u celého víkendu v tom, že končíte s poslední kapelou, nemusíte spěchat na taxi, na vlak, hledat auto a naopak nechat doznít úžasné zážitky a hlavně – sdílet je s kamarády. Noc je dlouhá, probíráte se svými zážitky, zpíváte, smějete se a – nebudeme si nic nalhávat – připíjíte si na zdraví, máte radost ze života. Spát chodíme vesměs všichni až k ránu. Naštěstí jsme stany postavili hned při příchodu, takže teď se už jen svalíme do spacáků. A další den nanovo. Důležité podotknout –  dostačující počet toalet pro ohromné množství lidí i voda na mytí stále k dispozici. Jen kvečeru voda na mytí došla.
hudební festival

Měli jsme VIP zónu – doporučuji! Nám voda tekla stále.

 Jakmile kapely ráno v 9 hodin spustí, už jsme na nohou, podupáváme před podiem, tančíme, zpíváme, zažíváme skvělé pocity. Nevím jak vám, ale mně hudba nabíjí. Jakmile slyším hudbu, už mi nohy tancují.

Festival pouze na jeden den si také užijete, ale co naplat, už se někdo z vás musí obětovat k řízení auta. Jinak zážitky opět skvělé. Ráno přicházejí davy lidí, nikdo se ale nikam nedere, všichni jsme natěšení. Cestou ke vchodu nás vítá hudba, já samozřejmě vchodem protančím a už jedeme!

Vybrali jsme si Bezděz, je vzdálený do 40 km od našeho místa bydliště. Nádherné prostranství uprostřed zelených lesů. Každý jsme si svou kapelu našli a doslova a do písmene jásali s davem. Neskutečný zážitek. Žádný překážející opilec, žádné násilí (kamarádčiny obavy), jen zpěv, radost, smích, bujaré veselí, spousta stánků s občerstvením – hladem fakt netrpíte!, nápoji, různými „okrasnými“ předměty  – nechybí barevné klobouky, pestré paruky, náramky, trika, obrovské brýle a spousta blbůstek pro radost, dokonce máte možnost dobíjet telefony a v případě, že jste řidič – dýchnout si, abyste zjistili, zda se alkohol přes noc vstřebal či si pobyt na festivalu ještě prodloužíte.

Neváhejte, oslovte kamarády a rozjeďte se na „Hrady“!

 

 

Točník

 Středočeský kraj

13. – 14. 7. 2018

 Kunětická hora

 Pardubický kraj

 20. – 21. 7. 2018

 Švihov

 Plzeňský kraj

 27. – 28. 7. 2018

 Rožmberk nad Vltavou

 Jihočeský kraj

3. – 4. 8. 2018

 Veveří

 Jihomoravský kraj

 10. – 11. 8. 2018

 Hradec nad Moravicí

 Moravskoslezský kraj

 17. – 18. 8. 2018

 Bouzov

 Olomoucký kraj

 24. – 25. 8. 2018

 Bezděz

 Liberecký kraj

 31. 8. – 1. 9. 2018