Pro čistou vodu, jsme zde.

Mít dům s bazénem. V době před Listopadem 1989, věc vídaná jen v několika západních filmech, které prošly bedlivou kontrolou oka komunistického cenzora, nebo letmo spatřených přes ploty honosných vilek tehdejších nomenklaturních kádrů a jejich přisluhovačů, kteří uměli třídní rovnost, jakožto základní princip tehdejšího režimu ohnout, malinko k sobě.

čistá voda

Po uvolnění stavidel svobody v Listopadu 1989, se začala i v duchu normálně fungujících pravidel tržního hospodářství profilovat společnost a začala vznikat vrstva lidí, kteří měli dostatek financí a realizovali své plány, co se týče bydlení i odpočinkových zón s tím spojených. Bylo jakýmsi nepsaným pravidlem, že k zvýraznění společenského postupu patří i bazén na pozemku, či zahradě. Prvotní trh bez pravidel, kdy každý byl bazénový odborník, prodejce a výrobce, což bylo myšleno slovně a bylo spíš zbožným přáním, než skutečností, všech podivných individuí, které si bez jakékoliv znalosti problematiky, chtěly ukousnout z pomyslného koláče, v té době se dynamicky rozvíjejícího oboru a odvětví. To je již naštěstí již minulostí a trh s sám vyprofiloval společnosti, které se díky své kvalitní práci na trhu udržely a s plnou garancí realizují zakázky s bazénovou problematikou.

čistota

Jednou z nich je i naše společnost, která se zaměřuje na celkový záběr v péči o vodu v bazénu. Společnost Chlorito se díky dlouholetým zkušenostem dostala na špici v oboru a díky své promyšlené politice, dnes dodává špičkové výrobky za velmi konkurenční ceny a naši pracovníci jsou opravdoví profesionálové a na váš jakýkoliv problém v souvislosti s bazénovou chemií najdou odpověď a přispějí nejenom radou, ale navrhnou i řešení vašeho problému. V naší nabídce najdete opravdu širokou škálu výrobků a jen heslovitě vyjmenujme například protiproudy, plachty na bazény, bazénová chemie, PVC materiály k bazénům, ohřevy vody, odpěnovače a v neposlední řadě i filtrace a zejména pískové filtrace, jejichž nabídku i mnoho ostatního naleznete na našem webu. Budeme se těšit a pomůžeme vám, aby vaše nezapomenutelné chvilky u bazénu s přáteli, či rodinou, byly spojeny i se vzpomínkou na čistou, průzračnou a osvěžující koupel, s našimi produkty.