Proč se muži zbytečně trápí

Proč se muži zbytečně trápí


Jaké jsou příznaky poruchy erekce a jak dlouho to může trvat. Jedná se o pánské onemocnění, které postihuje většinou muže v pokročilém věku, ale díky dnešní uspěchané době a spoustu pracovního stresu se mohou příznaky projevit i u mužů mnohem mladších. Hlavními příznaky jsou neschopnost dlouhé erekce. Někdy to může dojít do toho stavu, že nebudete mít žádnou erekci. Ovšem nevěšte hned hlavu. Porucha erekce může být z více příčin a nemusí se jednat o trvalé onemocnění. Některá erekce je právě způsobena nevhodným životním style, kdy se člověk cpe pouze smaženým a nezdravým jídlem, když k tomu přidá kouření a alkohol, jen to podpoří. Stejně tak minimum pohybu je další známkou, která může v tomto případě přispět. Hlavně se to dané stresem, kdy je muž každý den vystresovaný v práci a své starosti si nosí i domů. Může se to stát jednou a už při dalším pokuse se může cítit nesvůj, že to zase dopadne špatně. Pak jeho sebevědomí naprosto klesá a muž se utápí v depresích. To jsou příznaky, které vedou k dočasné nedostatečnosti erektilní funkce.

porucha erekce

Vy je ovšem můžete všechny nebo většinu ovlivnit. Stačí do svého života pustit trochu aktivity, která vás nezabije. Nemusíte hned začít běhat, ale každodenní procházky se taky počítají. Pobydete déle na čerstvém vzduchu a uděláte něco pro své zdraví. Není potřeba všude jezdit autem, můžete tam jednoduše dojít. Když si pak doma po procházce dáte něco zdravého a to se nemusí jednat přímo o salát.

porucha erekce

Stačí lehké jídlo, které nebude příliš tučné a hlavně by mělo být vyvážené. Například ryba pečená na kořenové zelenině s vařeným bramborem a volským okem. Je to jídlo, které vás zasytí, a vy se dobře najíte. Když omezíte přepálené tuky a vyzkoušíte místo nich například zdravé tuky například z avokáda, semínek, oříšků nebo vajec, tak svému organismu určitě ulehčíte. Stejně to bude i s alkoholem a kouřením. Nemusíte přestávat, to po vás nikdo nechce, ale jen to trochu omezit. Jedna cigareta na procházce vám stačí, nemusíte vykouřit hned celou krabičku, a když si dáte večer k jídlu nebo jen tak skleničku vína nebo láhev piva, tak se taky nic strašného nestane. Myslete na své zdraví a neházejte ho do koše. Každá nemoc má nějaké začátky, kde se může rozvíjet.