Průzračně čistá bazénová voda

I Vy patříte k lidem, kteří si chtějí na zahradu pořídit svůj vlastní bazén? Pokud ano, tak nesmíte zapomínat, že s pořízením bazénu musíte myslet i na přípravky bazénové chemie a bazénové příslušenství, které Vám pomůže s údržbou a úpravou nejen celého bazénového zařízení, ale hlavně s péčí o bazénovou vodu. Nejlepší je najít dodavatele, který má všechny tyto pomocníky v jedné nabídce.
voda z vlasů.jpg
U nás najdete všechno potřebné od chlorové chemie přes bezchlorovou tak zvanou kyslíkovou chemii až po bazénové příslušenství všeho druhu. Jistě dobře víte, že k údržbě dokonale čisté průzračné vody Vám nepostačí pouze chlorový přípravek proti mikrobům a bakteriím, ale že je zapotřebí sledovat kvalitu vody za pomocí testerů, vyrovnávat PH vody, dodávat do vody preventivně algicid proti řasám a samozřejmě odstraňovat všechny mechanické nečistoty.
S odstraňováním nečistot Vám bude velmi nápomocná písková filtrace, která ovšem musí mít správnou náplň. Potřebujete kvalitní písek do filtrace, který je dokonalým sorpčním materiálem vhodným právě k tomuto účelu. Ale musíte vybrat správný typ. Ano, i tohoto materiálu je více druhů. Nejde jen o možnost výběru dodavatele, ale musíte také zvolit vhodnou velikost zrn, tedy správnou zrnitost vhodnou právě pro Váš přístroj.
napouštění bazénu.jpg
My pro Vás máme v nabídce připravený vysoce kvalitní křemenný písek do filtrace z českých pískoven vhodný pro všechny modely bazénových zařízení a to v několika zrnitostech za velmi příznivých cenových podmínek. Kromě toho v naší nabídce najdete také vysoce kvalitní filtrační sklo, které Vám poslouží stejně dobře jako písek či zeolit. Sklo je křišťálově bílé a jemně mleté, má opravdu vynikající vlastnosti.
Ať už se rozhodnete pro kterýkoliv z těchto sorpčních materiálů, jistě neprohloupíte a uvidíte, jak jednodušší bude udržovat bazénovou vodu dokonale průzračně čistou.