Sex může být stále lepší a lepší

Sex může být stále lepší a lepší


Domníváte se, že jakmile muž překročí čtyřicítku, začne tvorba testosteronu v těle výrazně klesat a sex již bude jen vzpomínkou na dávné časy? Pak se mýlíte, protože vše záleží jen na nás samotných, jak se svým tělem nakládáme.

Talíř – na vašem talíři se může nacházet buď výživná superpotravina, anebo třeba i to, co na talíř vůbec nepatří, ačkoli se jako superpotravina tváří. Jestliže stále holdujete alkoholu, bílému pečivu, masným výrobkům a sladkostem z bílého cukru, zajděte někdy nakoupit do specializované prodejny se zdravou výživou. Najednou zjistíte, jak propastný rozdíl je mezi přirozenou stravou a tím, co se běžně prodává v supermarketech.

partneři v přírodě

Stres – stres je velmi výstižný výraz a měli bychom k němu přistupovat s úplně stejnou emocí, jako ke slovu „jed“. Vystresovaní lidé páchají pomalou sebevraždu a nechcete-li se k nim připojit, užívejte adaptogenní bylinky, například Ženšen, a stresovým vlivům se vyhýbejte velkým obloukem. A nebudete pak potřebovat ani Viagru s cenou bez receptu https://www.erectmax.cz/blog/viagra-bez-predpisu-ci-receptu/.

Lepší sex znamená i zlepšení vnímání

Když se organismus pročistí a lépe vyživí zdravějšími potravinami, a zároveň se přestanete zmítat ve stresových situacích, zjistíte, že máte více energie a také se vám zbystří smysly. Kromě mimosmyslového vnímání a lepší intuice to bude i výrazně příjemnější pocit při vnímání tvarů a barev, rozkošnější pocit při dotýkání https://slovo.proglas.cz/duchovni/dotykani-svetla/ se pokožkou, lepší a citlivější sluch a také čich. Nejde ani tak o samotné smyslové buňky, jako spíše o váš mozek, který bude s těmito podněty lépe pracovat.

partnerská láska

Může se to jevit i tak, že se vám na partnerce více zalíbí tvary jejího těla včetně obličeje, rukou, nohou i chodidel, budou vás více vzrušovat přirozené tělesné křivky a spolu s nimi i milostné vzdychání a vůně její přirozeně zpocené pokožky, která nebude zapáchat, ale vlivem zdravější stravy bude naopak přitažlivější.