Skvělý interiér

Když jsme si s přítelem zařizovali náš byt, tak jsme se stále nemohli dohodnout, jak náš byt a interiér bude vypadat. Já jsem chtěla stále něco ultramoderního, zatímco můj přítel chtěl stále něco takového, co bude působit tak trochu retro. S přítelem jsme se vůbec nedokázali dohodnout, takže jsme se potom taky začali hádat. Jenomže asi po týdnu jsme si řekli, že nás přece žádná dekorace nebo interiér nerozhází, že se nebudeme kvůli tomu jenom hádat. Takže jsem stále přemýšlela, jak tohle vyřeším, když přítel chtěl něco úplně jiného. Ze začátku mě https://www.youtube.com/watch%3Fv%3DfIs6e6vYc_g taky napadlo, že si zařídí alespoň každý jednu místnost. Jenomže mi zase přišla absolutně nereálné a také nevkusné, kdyby třeba například kuchyň byla v retro stylu, zatímco obývák nějaká ultra moderna.

Zelená barva uklidňuje.

Takže jsme si s přítelem řekli, že raději uděláme to, že jsi pozveme bytového designéra. Nějakého specialistu, který se vyzná v designu a taky v interiéru. A protože bratrův kamarád pracuje ve studiu Evalofa, tak nám bratr doporučil právě studio Evalofa. Dělají tam opravdu krásné realizace interiérů a na této webové stránce evalofa.cz najdete taky nejenom nabídku, ale také blok a reference.

Máme pěkný interiér.

Reference mě zajímají pokaždé, abych věděla, jaké jsou recenze na tuto webovou stránku. A taky jsem velice spokojená, protože právě na webové stránce evalofa jsem našla opravdu perfektní bytové návrháře, takže jsem opravdu nadšená i z jejich práce, kterou si tam prezentují. Pokud i vy toužíte po bytovém architektů, tak neváhejte. Není to tak moc drahé, jak se třeba myslíte, ale věřte mi, že bytový architekt vám udělá s vaším interiérem opravdové zázraky. A bytový architekt vám opravdu udělá nabídku na míru, abyste byli maximálně spokojení. Mě se to taky moc líbilo a nyní již uvažuji, že bychom sis přítelem taky nechali poupravit naši ložnici, abychom se tam cítili jako v pohádce.