Skvělý smysl pro detail má architektka Jana Dundáčková

Dá se říci, že prakticky jsou tři skupiny lidí, kteří se pustí do vybavování prázdného domu nebo bytu. Otázkou je, zdali po čase zjistí, že jim způsob zařízení bude vyhovovat po všech stránkách nebo měli hned na začátku zvolit jiný způsob. Rozhodnutí jak některé věci provedeme, totiž máme vždy ve svých rukou.

architektura

  1. Všechno si zařídíme sami. Prázdná místnost signalizuje velký nákup. Spíš se díváme na ceny, než na funkčnost a pak ladíme podle toho, co se nám líbí. Ve výsledku to může být pěkná slátanina, která do sebe vůbec nepasuje.
  2. Pak se můžeme zařadit do skupiny lidí, kteří přesně vědí, co chtějí, jaký styl bydlení by jim nejlépe vyhovoval, kde co bude, ale jen je tu malý problém. Neumí si poradit s tím, jak věci dobře poskládat, aby byly nejen funkční, ale i dobře ladící v prostředí. Potom bude nejlepší se obrátit na profesionální pracovníky a nechat si poradit.
  3. Poslední skupina chce zkrátka dobře, pohodlně a bezproblémově bydlet. Ovšem má to háček, vůbec netuší, jak mají svoje prostory vyřešit, aby vše bylo útulné a mělo efekt. V takovém případě asi není o čem diskutovat a najmout si interiérového designéra má opravdu smysl. A to nejen ve velkých městech, to platí pro veškeré bydlení, třeba i v mobilním domku.


apartmán

Bytoví architekti rádi poradí

Útulné bydlení se dá vytvořit i v malých prostorách bytu. Architektka Jana Dundáčková, má velkou praxi nejen v zařizování bytu, ale také poradí v jiných oblastech stavebnictví, aby bydlení bylo skutečně efektivní po všech stránkách. V podstatě správný designér vychází z přání svého klienta a podle toho tvoří další hodnoty. Není to tak, že si do bytu zavede svoji představu, ale opačně. Představy klientů, pokud nějaké jsou, převádí do reality. Výsledkem je přesně takové bydlení, které nám bude vyhovovat. Takové poradenství a služby jsou skutečně užitečné a hlavně ušetří mnoho času a také i finančních rezerv. Mnohdy totiž málo znamená v podstatě hodně. Nejde o to mít přeplácený byt kýčem z tržnice, ale správný design, který bude elegantní.