Spotřebitelský úvěr

Spotřebitelský úvěr https://www.fahd.cz/spotrebitelsky-uver/ je určený hlavně k tomu, abyste si koupili spotřební zboží, k tomu, abychom vám mohli financovat služby nebo také bydlení. Dělí se na účelový a bezúčelný. Ten účelový je podle požadavku o účelu a doložíte, jakým způsobem použité peníze, které vám půjčíme, použijete. Můžete si třeba koupit konkrétní zboží a například to může být televize a na to použijete účelový spotřebitelský úvěr.

elektronický obchod

Většinou peníze vyplácíme bezhotovostně na konkrétní zboží. Bezúčelný úvěr, který je spotřebitelský, se charakterizuje hlavně tím, že nemusíte dokládat, na co budete peníze potřebovat. Máte to prostě převedené na svůj účet a nemusíte dokládat, k čemu peníze potřebujete. Je prakticky využit na cokoliv. Na dovolenou, na rekonstrukci, na bydlení, na koupi majetku, stroje a podobně. Takovou malou daní ale za to, že nemusíte dokládat důvod, je vyšší úroková sazba.
Výhody a nevýhody

  • Nízká úroková sazba u účelového úvěru
  • Rychlé vyřízené
  • Nevýhoda u bezúčelného úvěru ve vyšší úrokové sazbě

finanční investice

Nebankovní hypotéka

My jsme schopni vám zajistit nebankovní hypotéku, takže budete chtít požádat o peníze na bydlení, tak se nemusíte vůbec obtěžovat a trávit čas ježděním do banky, kde ho budete naopak ztrácet a kromě toho, že budete ztrácet čas, tak budete ztrácet i třebanervy a budete z toho velmi nešťastný. Specializujemesena to,abyste byli opravdu spokojení, abychom vám zajistili co nejvýhodnější úvěr, ověřili vaší finanční bonitu a schopnost splácet, nabídli vám výši úroků dle zastavené nemovitosti a vyplatili vám úvěr přes účet během chvilky, klidně i v den podpisu smlouvy,můžete mít peníze na účtu, pokud to spěchá. Všechno je samozřejmě velmi individuální,a toi včetněúrokové sazby. Záleží tona vaší bonitě a také na registrech a dalších okolnostech poskytujeme půjčky i třeba těm, kteří jsou v exekuci a mají nějaké problémy.