Svěřte se do rukou kulturisty

Svěřte se do rukou kulturisty


Ještě stále můžete zhubnout do plavek
Stydíte se jít na pláž jen v plavkách, protože vaše postava se vám nelíbí? Trápí vás nějaké to kilo navíc a vaše břicho má do pevnosti opravdu daleko? Všechno má svoje řešení, i když to nebude snadné. Jsem Miloslav Michalíček – fitness trenér v Liberci Milamichalicek.cz
, a stal jsem se mistrem v roce 2019 v kategorii Men’s Physique. To dokazuje, že jídlu i pohybu opravdu rozumím. Bát se mě nemusíte – rozhodně nebudete vypadat jako já. 🙂

fitness žena

Za titulem stojí spousta tvrdé práce, kterou po vás rozhodně chtít nebudu. Není to pro každého. Každý ale může mít postavu jakou chce. Je to jen o jídle a o pohybu. Důležité je chtít se sebou začít něco dělat a dodržovat to co vám řeknu. Svěřte se do mých rukou a já vám zaručuji, že za pár měsíců se v zrcadla nepoznáte. Nejen že spolu můžeme zhubnout, ale můžeme společně vyrýsovat vaše tělo. S klienty pracujeme jako tým, a jsem nejen podpora ve cvičení a v přípravě jídla, ale jsem především parťák, který vás podrží, když nebudete moct.

Když nemůžeš, přidej!
Nemáte rádi tento motivační citát? Je to motto, kterým se sám řídím, a svým způsobem jeho dodržování vyžaduju i u svých klientů. Neutrácejte za mé služby zbytečně, pokud to nemyslíte vážně. Je to ztráta času nás obou a navíc i vašich peněz. Rád spolupracuji s lidmi, kteří mají svůj cíl, a chtějí ho dosáhnout i za cenu vlastního nepohodlí. Z gauče s pizzou v ruce to opravdu nepůjde. Budete se muset snažit, a já vám v tom rozhodně budu pomáhat.

zdravá strava

Čeká vás pestrá a vyvážená strava
Připravím vám nejen cvičební plán podle vašich fyzických možností, ale připravím vám i jídelníček z dostupných surovin. Naučím vás jak kombinovat jídla, doporučím vám proteiny a další doplňky, které jsou pro vás vhodné, a které vám pomohou získat vaši vysněnou postavu. Štíhlá postava není jen o vzhledu, ale především o zdraví. Buďte fit se mnou!