U nás si snadno půjčíte

Podnikatelé mají dnes nesnadnou situaci. A to nejen ve složitém tržním a konkurenčním prostředí, kde je velký problém se prosadit a vybudovat si stabilní zázemí. Mají problém i ve finanční oblasti, protože banky předepisují velmi přísná kritéria ve chvíli, kdy potřebujete rychle hotovost. Čas od času se stane, že ve vašem jindy úspěšném obchodě, přijde několik ztrátových měsíců. Po tyto měsíce potřebujete drobnou pomoc, kterou snadno a rychle splatíte ve chvíli, kdy se vaše ekonomická situace stabilizuje. Banka však bude posuzovat vaše příjmy a vaše žádost o úvěr může být zamítnuta. To ale nemusí znamenat, že vám půjčku neposkytnou jinde. Zkuste to s námi. Již jsme pomohli celé řadě podnikatelů, v podobně tíživé situaci, jako je ta vaše. Dnes mají úvěry splaceny a vždy nás rádi doporučí svým známým.
kalkulačka, peníze a rozpočet.jpg
Služby pro klienty v zaměstnaneckém poměru
Máte stálé zaměstnání, a proto vás nenapadlo, že byste měli mít problém při vyřízení žádosti o půjčku. Obrátili jste se na svou banku, ale ta zjistila, že máte záznam v registru dlužníků. Před lety jste nedopatřením neuhradili jednu složenku a najednou je před vámi problém, jak si sjednat půjčku. Přijďte k nám a rádi vám zpracujeme kalkulaci a navrhneme financování vašich potřeb.
čas na mobilu.jpg
Nebankovní americká hypotéka je produkt, který může být výhodným řešením i pro vás. Jsme důvěryhodný partner a na finančních trzích se pohybujeme již mnoho let. Ke každé žádosti o úvěr přistupujeme individuálně, a proto jsme vám schopni nabídnout to nejvýhodnější řešení. Naše služby můžete využít i v případě, že máte zájem o refinancování stávajících úvěrů. Úvěr od nás si můžete sjednat i na čtyřicet let a získat tak velmi nízkou měsíční splátku. Jak by se vám líbilo, kdybyste už od příštího měsíce spláceli třeba jen polovinu toho, co platíte nyní? S námi je to možné!