Virtuální sídlo firmy v Praze

Založte si firmu v Praze
Lukrativní adresa, pobočka v hlavním městě, neomezené možnosti, žádné placení měsíčních výdajů a nájmů za kancelář někde na okraji města, kterou ani denně nevyužíváte. Vyzkoušejte změnu v podobě virtuálního sídla firmy.
projektování domu na pc.jpg
Sídlo firmy můžete mít kdekoliv. Klidně i v našem hlavním městě. Pro tyto případy máme k dispozici velmi zajímavé adresy a spoustu služeb, které můžete běžně využívat. Například přeposíláme poštu, vyřizujeme potřebné náležitosti nebo si můžete pronajmout zasedací místnost a to jenom na dobu, po kterou jí budete potřebovat, takže za ni nebudete platit víc, než je nezbytně nutné. Skvělý způsob jak měsíčně ušetřit několik tisíc korun, protože díky virtuálnímu sídlu neplatíte vysoké částky za měsíční nájmy kanceláří. Ty jsou často nevyužívané nebo tam docházíte pouze některé dny v týdnu, a proto je naprosto zbytečné platit kompletní měsíční nájem. Nyní můžete pracovat třeba z pohodlí svého domova a platit budete pouze minimální náklady.
podnikatel u budovy.jpg

Co všechno naše služby zahrnují?

1. Poskytneme vám korespondenční adresu. Budeme vám uschovávat veškerou došlou poštu. Samozřejmostí je i její přeposílání tam, kam budete chtít. Můžete si ji také kdykoliv vyzvedávat.
2. Na budově bude řádné označení vaší firmou. Naleznete zde přesný název, identifikační číslo, řádné označení vaší obchodní společnosti. Vše v souladu s právními normami a danými zákony dle živnostenského oprávnění.
3. Zasedací místnost je vám kdykoliv k dispozici. Je zde možnost pronájmu zasedací místnosti až pro 8 osob. Zde si můžete dojednávat schůzky, sjednávat obchody, provádět meetingy, vyřizovat veškerá obchodní jednání, komunikaci s úřady a mnoho dalšího. Platíte pouze 200 Kč za hodinu. Žádné další poplatky vás v tomto ohledu nečekají. Můžete ji využít dle libosti.
pár v obleku.jpg
4. Další výhodou je, že můžete mít sídlo v Praze, i když máte provozovnu nebo podnikání založeno na jiném místě. Oficiální administrativní sídlo můžete mít klidně v našem hlavním městě a adresu provozovny úplně jinde. Ničeho se nebojte, vše je v souladu s právními předpisy České republiky.