Záhadný muž

Jsou muži silné bytosti? Faktem je, že zakládají a úspěšně vedou velké firmy, kde ukočírují mnoho podřízených, ale na druhé straně si neví rady se spoustou věcí a z vedení domácnosti jsou často až bezradní. Vzpomeňme si třeba na známou komedii S tebou mě baví svět, v níž si muži s dětmi poradili velmi svérázně. Muži mají svojevelké mužské ego a jejich iracionalitu jim někdy můžeme i trochu závidět.
myšlenky na peníze
JAKÉ VLASTNOSTI CHARAKTERIZUJÍ MUŽE?
·         S řešením problémů se muži příliš nepářou.Však ono se to nějak vyřeší. A různé opravy, hlavně v domácnosti, také počkají. Důležité je být včas na začátek fotbalového zápasu, ale jinak není třeba být nějak zvlášť dochvilný. Když vám muž řekne, že přijde za chvíli, můžete čekat pěkně dlouho. Na poradu v práci určitě nezapomene, ale úkol spojený s rodinným životem, třeba nákup nebo vyzvednutí dítěte z družiny, je třeba mu připomínat.
·         Specifický je způsob mužského nakupování potravin.Nakupovat se musí do zásoby a rozhodně nic se nesmí vyhazovat. To samé se týká zbavování se starých věcí a nechuť cokoliv předělávat. Muži se jen velmi neradi vzdávají věcí ze společné domácnosti, což často vyvolává spory s ženskými protějšky. Proč něco v bytě od základu měnit, když vše docela dobře funguje už tolik let.
zamyšlený mladík
·         Šetření v domácnosti bývá také často pod kontrolou mužských členů domácnosti.Žárovky je třeba vyměnit za co nejslabší a také včas vypínat topení. Nový model motorky se však zakoupit musel, tomu se nikdo divit nemůže. Věci, které muž potřebuje, musí mít vždy přesně na svém místě, ovšem oblečení pohozené na zemi není niczvláštního, čemu by se někdo měl divit.
·         Známé o mužích je také to, že nejsou schopni dělat více věcí najednou.Opravdu to nedělají schválně, jak si často jejich ženy myslí. Bylo to totiž dokonce vědecky potvrzeno. Soustředit se v jeden okamžik na víc věcí, to po nich opravdu nikdo nemůže chtít.